محل تبلیغات شما
صادرات کلم قرمز
گروه سخاوت با کاشت کلم مرغوب، برداشت ، بسته‌بندی و بارگیری مناسب، توانسته همزمان با حفظ تازگی کلم قرمز، مدت زمان نگهداری کلم را افزایش دهد.

کلم یک سبزی سفت ، برگ‌ دار و سرشار از ویتامین است. البته ممکن است کاشت و پرورش کلم سخت باشد ؛ چرا که فقط آب‌ و هوای سرد را دوست دارد و می‌ تواند برای برخی آفات نیز جذاب باشد.

با شروع فصل پاییز در ایران و شروع سرما در کشورهای همسایه شمال غرب ایران، نیاز به واردات انواع محصولات کشاورزی از سمت ایران به عنوان یکی از کشورهای قوی در امر تولید این محصولات حس می شود. در میان سبزیجات و انواع صیفی و تره بار،کلم قرمز از جمله محصولاتی می باشد که در تناژ بسیار بالا به این کشورها صادر می گردد.
اگر شما هم از صادر کنندگان محصولات کشاورزی می باشید، می توانید تامین و بسته بندی محصول مورد نظر خود را به ما بسپارید. تا بهترین قیمت و کیفیت محصول را بدون واسطه دریافت نمایید.

 

صادرات کلم قرمز.


فروش و صادرات کلم قرمز کلم ,قرمز ,محصولات ,صادرات ,کشاورزی ,انواع ,کلم قرمز ,صادرات کلم ,محصولات کشاورزی ,بار،کلم قرمز ,قرمز ازمنبع

باربری غرب تهران

قیمت چمن مصنوعی

خواص کاهو و مضرات آن

صادرات کلم قرمز

مهمترین خواص کاهوی فرانسوی قرمز برای سلامتی

انواع کاهو

صادرات کاهو

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مسابقات ملی مهارت صدای ما ٫ صائب تبریزی هزینه بازسازی خانه | ویرا معماری تعمیرات لوله - تاسیسات لوله رسا تاسیسات برترین فایل زندگينامه مشاهير ايران و جهان طرح های گرافیکی و پروژه های دانشجویی تی بی نیوز فناوری